Jess, lapsed! podcast

https://podcast.ee/jess-lapsed/jess-lapsed-jess-seks-ja-seksuaalsus-kellega-millal-kuidas/

Jess, lapsed! esimene taskuhäälingu-episood! Et olla mõnusalt intrigeerivad, võtame alustuseks ette seksi ja seksuaalsuse, arutame, kuidas intiimsuhe võib muutuda, kui perevalemisse lisanduvad lapsed, uurime, kas seks partneriga on ainus viis, kuidas paarisuhtes intiimsust toita, ja kuuleme, kuidas seksist lastele räägitakse. Õhku jäänud mõtteid on rohkem kui õigeid vastuseid, et saaksid oma mõtteid mõelda omal moel!

Külalised: Korralikud pereisad Keilast / Birgot Kivinurm (“Seksuaalne: otse ja ausalt”) / Nakedlove.ee /@jesslapsed jälgijad.

Kasulikku lisalugemist: www.tarkvanem.ee / Esther Perel “When three threatens two” / Gea Ashilevi “Isad suhtekeerises” / Dr Karen Gurney “Mind the Gap”.

Kasulikku lisakuulamist: https://whereshouldwebegin.estherperel.com /TEDx Talks - Dr Karen Gurney.

Muusika: Sten-Olle

MERILIN MANDEL on vanemahariduse edendaja, vabakutseline lektor, vaimse tervise vabatahtlik ja Instagrami konto @jesslapsed asutaja ja vedaja. Selja taga on aastad fotograafina, tõlgina, lapsehoidjana ja lasteaiaõpetajana, hetkel on käsil kasvatuspsühholoogia MSc Bristoli ülikoolis ja kasvatusteaduste MA Tallinna Ülikoolis. Südant põksutavad feminism ning tervisega seotud müüdid ja stigmad meditsiinilisest ja psühholoogilisest vaatevinklist. “Klotsinurgajutud” autor. Lastevaba.

GEA ASHILEVI on hariduselt psühholoog, lisaks väljaõppes pereterapeut, vaimse tervise koolitaja MTÜ Peaasjad meeskonnas ning erinevate juhendajate käe all nii Eestis kui Hollandis teadveloleku (mindfulness) tehnikaid õppinud ja õpetanud kahe lapse ema, abikaasa ja tütar. Südameteemad nii erialaselt kui eraelus on seotud teadveloleva vanemluse ning loova eneseväljendusega. www.geaaeg.ee / www.peaasi.ee.

Eelmine
Ausad Mehed podcast
Järgmine
Raamatuesitlus

Vastused puuduvad

Email again: