Sellelt lehelt leiad infot Raido poolt pakutavate teenuste koha.

JOOGA GRUPITUND:

Joogatunnid on suvepuhkusel ja alustame uuesti sügisel. 

Joogatunnid sobivad kõigile, olenemata eelnevast kogemusest, vanusest ja kehalisest aktiivsusest. Joogatund koosneb tähelepanu teadlikust suunamisest, füüsilistest harjutustest ja hingamisharjutustest. Joogat praktiseerides saad parema kontakti iseendaga, väheneb ärevus ja suureneb rõõm. Õpid hoidma pingutust läbi lõdvestuse ja seega märkama seda, mis pingutuses üles tuleb. Paraneb füüsiline vorm, hingamine muutub sügavamaks ja rahulikumaks, energiat tuleb juurde. Õpid oma keha ja kogu olemust tunnetama uuel viisil, tuues tähelepanu mineviku ja tuleviku mõtetelt sellele, mis on siin ja praegu. 

Registreeru sellel lingil.

Joogatunni hind:1x kaart – 15€ 
4x kaart – 50€ (kehtib 60 päeva)
8x kaart – 80€ (kehtib 90 päeva)
(esimene tund on tasuta)

Tasuda saab kohapeal sularahas, ülekandega või  Stebby kaudu: https://app.stebby.eu/pos/raidojooga

Kohapeal on olemas matid, tekid ja muu vajalik.


DE-ARMORING  MASSAAŽ:

De-armoringi on teraapiline kehatöö, kus loon turvalise ruumi, et saaksid kogeda ennast ilma kaitsekihtideta, just sellisena, nagu sa tegelikult oled. Sõltuvalt sinu soovist ja vajadusest võimendan kogemust, vajutades kehal erinevaid punkte, mis juhatavad sind kontakti oma valukehaga, kus hoiad kinni elu jooksul kogetud haigetsaamisi. Kui sa oled valmis tulema päriselt oma kehasse, vabanevad allasurutud emotsioonid ning elujõud saab hakata vabalt liikuma.

Ühendumine valukehaga turvalises keskkonnas toob üles vanad haigetsaamised ja võimaldab need kiiresti vabastada. See teraapialiik on seetõttu eriline, kuna läheb otse trauma tuumani läbi füüsilise puudutuse. See on väga efektiine, kuid ei sobi kõigile, oluline on isiklik vastutus, teadlikkus ning tunnetus enda piiridest ning turvalisusest.

Sessioon kestab 2,5 tundi ja hind on 150€.

Sessioon toimub Tallinnas, koha täpsustan registreerimisel.

Lisainfoks ja aja broneerimiseks saada e-kiri raido@eluselu.eu