Sellelt lehelt leiad infot Raido poolt pakutavate teenuste koha.

JOOGA GRUPITUND:

Õpetan Kundalini joogat Yogi Bhajani õpetuse järgi.

Joogatunnid toimuvad teisipäeva õhtuti kl 17.45-19.15 Yoga Namaste stuudios Jaama 2 Nõmmel Tallinnas. 

Joogatundides teeme läbi erinevaid Kriyasid Yogi Bhajani õpetuse järgi. Aitan leida sulle sobivat variatsiooni harjutustest, annan kaasa õpetusi koduseks praktiseerimiseks ja innustan sind koos läbitehtud Kriyasid kodus ise proovima. Minu jaoks tuleb jooga olemus välja alles igapäevase iseseisva praktika käigus. Kõige parem jooga on see jooga, mida sa teed, kas või 15 minutit päevas. Perfektsus ei ole alguses üldse oluline, peamine on, et sa endale haiget ei tee. Oluline on, et sa õpiksid ennast ise tunnetama, kuna ainult sina tead, mis sinu hinges, meeles ja kehas tegelikult toimub.

Kohtade arv igas tunnis on piiratud, registreeru sellel lingil.

Joogatunni hind:1x kaart – 15€ 
4x kaart – 50€ (kehtib 60 päeva)
8x kaart – 80€ (kehtib 90 päeva)

Tasuda saab kohapeal sularahas, ülekandega või  Stebby kaudu: https://app.stebby.eu/pos/raidojooga

Kohapeal on olemas matid, tekid ja muu vajalik.


DE-ARMORING VÕI TANTRA MASSAAŽ:

De-armoringi/Tantra massaaži sessioon on teraapiline kehatöö, kus loon turvalise ruumi, et saaksid kogeda ennast ilma kaitsekihtideta, just sellisena, nagu sa tegelikult oled. Sõltuvalt sinu soovist ja vajadusest võimendan kogemust, vajutades kehal erinevaid punkte, mis juhatavad sind kontakti oma valukehaga, kus hoiad kinni elu jooksul kogetud haigetsaamisi, või tõstan seksuaalenergiat, et aidata sul taasühineda oma võimsa loova eluenergiaga. Kui sa oled valmis tulema päriselt oma kehasse, vabanevad allasurutud emotsioonid ning elujõud saab hakata vabalt liikuma.

Meie kultuuris on loomulik seksuaalsus üldiselt alla surutud ning enamusel meist on seksuaalsusega seotud traumasid, häbi ja süüd. Vastukaaluks on ühiskond üleseksualiseeritud läbi porno ja popkultuuri. Vabastades oma traumad ja tuues pinnale mitteteadlikud mustrid, on võimalik liikuda sügavamale iseenda tunnetamiseni.

Ühendumine valukehaga turvalises keskkonnas toob üles vanad haigetsaamised ja võimaldab need kiiresti vabastada. See teraapialiik on seetõttu eriline, kuna läheb otse trauma tuumani läbi füüsilise puudutuse. See on väga efektiine, kuid ei sobi kõigile, oluline on isiklik vastutus, teadlikkus ning tunnetus enda piiridest ning turvalisusest.

Sessioon kestab 2,5 tundi ja hind on 200€.

Sessioon toimub Tallinnas, koha täpsustan registreerimisel.

Lisainfoks ja aja broneerimiseks saada e-kiri raido@eluselu.eu