SEKS PAARISUHTES

Raido ja Birgoti vestlusõhtu “Seks paarisuhtes" 

Pakume ruumi, kus saab kuulda ja rääkida seksist kui täiesti loomulikust inimkogemuse osast. Kohtume 1x kuus neljapäeva õhuti kl 19.45-21.15 Nõmmel hubases Yoga Namaste stuudios, kus iga kord võtame fookusesse ühe teema. 

Seekordne teema on natuke teistmoodi: me ei räägi otseselt seksist paarisuhtes, vaid sellest, kuidas me räägime seksuaalsusest ja seksist oma lastega ja kuidas me ennast selle juures tunneme.  

Mis tekitab sinus ebamugavust oma lastega seksuaalsusest ja seksist rääkides ja kuidas sellest üle saada? Kuidas vastata, kui 3-aastane küsib, kuidas saab laps emme kõhtu? Kuidas vastata, kui 7-aastane küsib, miks ta ei või olla rannas alasti? Arutleme ja otsime koos vastuseid neile ja teistele küsimustele.

11. mai kl 19.45-21.15  "Kuidas rääkida oma lastega seksuaalsusest ja seksist?"

Palun registreeri SIIN.


Seksuaalsus on loomulik inimkogemuse osa sünnist saati, kuid selle teemaga on meil ühiskonnas kahjuks hulganisti tabusid, häbi ja ebamugavust. Meie enda lapsed on vanuses 3a, 7a ja 12a ning seksusaalsuset ja ka seksist on tulnud juba päris palju rääkida. Oleme mõlemad töötanud ka koolis õpetajatena ning õpetanud lapsi ja noori vanuses 7a-19a. Nii õpetajate kui lapsevanematena oleme lugenud mitmeid lastele suunatud seksuaalhariduse teemalisi raamatuid ning mõelnud, kuidas meie soovime oma lastega seksuaalsusest ja seksist rääkida. 

Birgot töötab nõustajana, lõpetab sel kevadel psühholoogia magistrantuuri, on omandanud eelnevalt kõrghariduse majanduses, ning huvitub seksuaalsusest psühholoogia vaatenurgast. Birgot on kirjutanud raamatu „Seksuaalne“, kus ta võttis aususes ja eheduses läbi tunnetada oma mitteteadliku seksuaalse kasvamise loo, et need seigad lõplikult endasse integreerida ja avalikkuse ette tuues pühkida neilt viimnegi häbi. Läbinud samuti mitmeid seksuaalsusega seotud koolitusi tegeleb pideva enesereflektsiooniga Raido peegelduses.

Raido on jooga, tanta ja seksuaalse šamanismi huviline, samas selge teadusliku mõtlemise baasiga olles omandanud magistrikraadi ehituses. Läbinud eneseargu teel mitmeid seksuaalsusega soetud koolitusi ja paarisuhtes tegelenud igapäevase enesereflektsiooniga Birgoti peegelduses.

Räägime tuginedes teadusele, tantrale, loetud raamatutele, läbitud koolitustele ja seda kõike läbi iseenda kogemuse. Oleme olnud koos 9 aastat ja kogu selle aja praktiseerinud suhtes täielikku ausust. Sellel teekonnal oleme märganud mustreid, mis on meie elu juhtinud, ja tunnetanud läbi suure hulga emotsioone, neid mõtestades ja integreerides. Küsida võib kõike, olete oodatud oma teadmisi ja kogemusi jagama, kuid vabalt võib tulla ka ainult kuulama.

Osalemise tasu on 15€ inimene.
Tasuda saab kohapeal sularahas või ülekandega. 

Kohtumiseni!

Raido ja Birgot